Pellet Poldan

PELLET Pellet - doskonałe paliwo

Szukasz materiału opałowego? Zdecyduj się na ekologiczny i tani Pellet.
Pellet doskonale zastępuje tradycyjne źródła ciepła, jest ekologiczny przez co z pewnością przypadnie do gustu osobom dbającym o ochronę środowiska.

Dzięki swoim doskonałym właściwością pellet zyskuje coraz większą popularność wśród osób poszukujących taniego, ekologicznego a jednocześnie wysoko jakościowego paliwa.

Dzięki wysokiej kaloryczności, która pozwala zachować maksymalną wydajność, pellet wyróżnia się na rynku paliw. Jego niska wilgotność sprawia, że w procesie spalania pellet nie brudzi i nie dymi. Paliwo przechowywane jest w workach, przez co jest wygodne w użytkowaniu. Pellet z powodzeniem może być wykorzystywany w różnego typu urządzeniach grzewczych – piece, nagrzewnice, kominki.

Korzystna cena to nie jedyna zaleta tego opału. Wyróżnia się on ponadto wysoką kalorycznością, która pozwala na zachowanie jego maksymalnej wydajności. Niska wilgotność sprawia natomiast, że w przeciwieństwie do tradycyjnych paliw nie brudzi się i nie dymi. Użytkowanie pelletu jest niezwykle wygodne –przechowywany jest w workach, łatwo go więc zapakować, rozpakować oraz zastosować w urządzeniu grzewczym. Opał ten z powodzeniem może być wykorzystywany w różnego typu sprzętach – piecach, nagrzewnicach czy kominkach. Polecamy go wszystkim tym, dla których liczy się wygoda i jakość przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny.

SUPER OFERTA

TONA – 1350 zł netto
+48 885 888 501

Zalety Pelletu:

  • duża gęstość, łatwe przechowywanie i dystrybucja,
  • przystosowany do  urządzeń grzewczych ładowanych automatycznie,
  • wysoka kaloryczność, porównywalna z gorszymi gatunkami węgla,
  • nie zawiera związków niebezpiecznych dla zdrowia ludzkiego czy środowiska,
  • niska emisja dwutlenku siarki oraz innych niebezpiecznych substancji podczas spalania,
  • mała zawartość popiołu, a ten wytworzony można użyć jako nawóz,
  • długi okres przechowywania w suchych warunkach,
  • szerokie zastosowanie.

Pellet pakowany jest w worki foliowe umieszczony na paletach i zabezpieczony dodatkowo pasami.

Pellet Poldan

SUPER OFERTA

TONA – 1350 zł netto
+48 885 888 501